Уролог

• Специалисты

Test

Вопрос: простата

Сообщение rt1516 » 26 май 2017, 09:42

доброго дня. мені 23 роки вмене вже від 16 років одна і та сама проблема. допоможіть будьласка . все почалося в 16 я почав частіше ходити в туалет . потом із рокомаи ставало все гірше. біль в каналі, печіння, відчуття ніби сеча гяряча, деколи відчуття неповного випороження. але діло в тому що це непостійно. наприклад зранку майже такого невідчуваю а більше на вечір. один місяць може бути мені нормально а 2 тижні погано. це пече в каналі і дуже неприємні відчуття. а зараз щей і яєчка почали боліти,така тягнуча біль. я здавав такі аналізи.кров загальний, біохмія, сечу пару раз і узд простати робив протягом 2 років із цими аналізами було все в порядку ніякого запалення і нічо незбільшене всьо в нормі як в здорової людини. ще брав мазок і було виявлено уареплазму первум. но запалення нема. ще узд сечового міхуря і на залишкову сечу, тоже все в нормі. здавав також спермограму . лікар сказав що тут діти будуть і там всьо в порядку, трошка рухливість менша але сказали все в нормі, робили також масаж простати і також брали секрет простати, там тоже все було в нормі і пив дуже багато ліків андроблокаторів і ефекту небуло і дуже багато лікарів поміняв. допоможіть будьласка що це може бути? і до кого звертатись

Сообщение Козаченко С.А. >> 30 май 2017, 09:51

Изображение
Добрый день! Трудно разобраться, во всем перечне Ваших жалоб, не видя пациента воочию. Судя по всему, у Вас имеется хроническое воспаление мочевых путей (простаты и мочевого пузыря). Иногда нет эффекта от препаратов определенного вида, и тогда требуется менять схему лечения. Не теряйте оптимизма! Рекомендую не затягивать и обратиться на прием к урологу.

Сообщение Аноним4844 » 22 июн 2017, 16:51

вот, у меня то же самое и тоже анализы нормальные... единственное что беспокоит меня это пока что полтора года...

video-kursi.net batumi.eu5.org otel-batumi.eu5.org

Вернуться в Уролог

Яндекс.Метрика