Психотерапевт

Психотерапия, наркология, избавление от зависимостей (игромания, алкоголизм, наркомания, булимия)
  • Специалисты

Test

Аватар

Шульц О. Е.

Врач психотерапевт
Аватар

Троянская О. О.

Психолог

Вопрос: консультация

Сообщение виктория5074 » 29 авг 2017, 17:54

Добрый вечер,при посещении ,для однократной консультации, какие нужны документы(нужен ли паспорт) и передается ли информация куда -то или это остается анонимно?

Сообщение Шульц О. Е. >> 30 авг 2017, 11:45

Изображение
Репутация: 0
Здравствуйте, Виктория! Прием ведется конфиденциально, документы не требуются. Вы можете записаться в регистратуре под любым именем.

Сообщение виктория5074 » 31 авг 2017, 08:27

То есть,если я прийду на консультацию и запишусь под своими данными ,то информация обо мне остается анонимной,даже если буду проходить лечение ,заведена определенная документация ?(просто ни разу не посещала психотерапевта,очень переживаю,так как боюсь огласки на работе)

Сообщение Шульц О. Е. >> 01 сен 2017, 11:16

Изображение
Репутация: 0
Согласно закона Украины "Про психіатричну допомогу" (№ 1489 - III від 22.02.2000) консультация и лечение проводятся конфиденциально:
Стаття 6. Конфіденційність відомостей про стан психічного здоров'я особи та надання психіатричної допомоги

Медичні працівники, інші фахівці, які беруть участь у наданні психіатричної допомоги, та особи, яким у зв'язку з навчанням або виконанням професійних, службових, громадських чи інших обов'язків стало відомо про наявність у особи психічного розладу, про факти звернення за психіатричною допомогою та лікування у психіатричному закладі чи перебування в психоневрологічних закладах для соціального захисту або спеціального навчання, а також інші відомості про стан психічного здоров'я особи, її приватне життя, не можуть розголошувати ці відомості, крім випадків, передбачених частинами третьою, четвертою та п'ятою цієї статті.
Право на одержання і використання конфіденційних відомостей про стан психічного здоров'я особи та надання їй психіатричної допомоги має сама особа чи її законний представник.
За усвідомленою згодою особи або її законного представника відомості про стан психічного здоров'я цієї особи та надання їй психіатричної допомоги можуть передаватися іншим особам лише в інтересах особи, яка страждає на психічний розлад, для проведення обстеження та лікування чи захисту її прав і законних інтересів, для здійснення наукових досліджень, публікацій в науковій літературі, використання у навчальному процесі.
Допускається передача відомостей про стан психічного здоров'я особи та надання їй психіатричної допомоги без згоди особи або без згоди її законного представника для:
1) організації надання особі, яка страждає на тяжкий психічний розлад, психіатричної допомоги;
2) провадження досудового розслідування, складання досудової доповіді щодо обвинувачених або судового розгляду за письмовим запитом слідчого, прокурора, суду та представника уповноваженого органу з питань пробації.

Сообщение виктория5074 » 05 сен 2017, 05:07

Спасибо большое за ответ,если лечиться длительно у вас не будет ли постановки на учет,ограничений каких-то в правах?

Сообщение Шульц О. Е. >> 07 сен 2017, 08:15

Изображение
Репутация: 0
Нет, не будет.

video-kursi.net batumi.eu5.org otel-batumi.eu5.org


Вернуться в Психотерапевт


Яндекс.Метрика
cron